Dreame L40 Ultra CE kaina
Dreame L40 Ultra CE kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Dreame |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977328066107 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 13000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 97cm |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.2l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 450ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | bazinė stotelė su automatinio šiukšlių ištuštinimo, mopų plovimo ir džiovinimo funkcijomis; dulkių maišelis ~3 l; švaraus vandens rezervuaras ~2.5 l, nešvaraus vandens ~2.4 l; programėlės valdymas, suderinamas su alexa/google assistant. |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |

















































