Dreame Mova P50 Pro Ultra kaina
Dreame Mova P50 Pro Ultra kaina
Dulkių siurblys - robotas MOVA P50 Pro Ultra, balta sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Pro Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mova Mova P50 Pro Ultra White Robot Vacuum Cleaner | AGDRMAROS0031 [25868752] | .. |
|
453.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Robot sprzątający Mova P50 Pro Ultra Biały | AGDRMAROS0031 [25868752] | 69777289.. |
|
454.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Robotas siurblys Mova P50 Pro Ultra White | AGDRMAROS0031 [25868752] | 697772894.. |
|
475.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
MOVA P50 Pro Ultra | Wet and Dry | 5200 mAh | dulkių siurblys robotas | 19000 Pa.. |
|
489.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Dulkių siurblys - robotas MOVA P50 Pro Ultra, balta sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Pro Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Pro Ultra, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys - robotas Mova P50 Pro Ultra, Baltas |
|
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
499.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
MOVA P50 Pro Ultra White RLP53HE dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.25 eur/mėn |
|
502.48 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mova by Dreame P50 Pro Ultra cleaning robot (white) |
|
633.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
633.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 14:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977728942285 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 19000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 80ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | 45°c šluosčių džiovinimas; 75°c karšto vandens šluosčių plovimas; dual detangling power plaukų apsauga; automatinis šluosčių nuėmimas; smart dirt detection; 22 mm slenksčių įveikimas; autonomous post-cleaning su automatinio ištuštinimo funkcija |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |




































