Dreame L10s Ultra kaina
Dreame L10s Ultra kaina
Dulkių siurblys-robotas Dreame L10S Ultra Gen2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 650.0 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Ultra Gen3 RLL53SE-BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
559.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dreame L10S Ultra Gen2 RLL32SE dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.00 eur/mėn Daugiau |
|
339.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame L10S Ultra Gen2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 650.0 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Robotas Siurblys Dreame L10s Ultra Gen2Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
520.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT L10S/ULTRA GEN3 RLL53SE-BK DREAME |
|
550.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
550.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Ultra Gen3 RLL53SE-BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
559.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L10s Ultra Gen3 RLL53SE-BK, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € |
|
559.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6973734681477 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 140 |
| Įsiurbimo galia | 10000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 3200ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | mopextend roboswing technologija; šluostės pakėlimas 10,5 mm; dulkių maišelio talpa bazėje 3,2 l; automatinis ištuštinimas iki 75 dienų; bazės matmenys 457 × 340 × 590.5 mm; bazės svoris 8500 g |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 4cm |
| Įkrovimo laikas | 3val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 240min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |































































