Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete kaina
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete kaina
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 978 € Daugiau |
|
869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller CompleteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, baltasDaugiau |
|
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller COMPLETE RLH71DE-1-WHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1499.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Robotas siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete Black | RLH71DE-1-BK | 697..Daugiau |
|
756.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Dreame Robot sprzątający Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete BiałyDaugiau |
|
798.83 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete RLH71DE-1-WH dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 82.90 eur/mėn Daugiau |
|
829.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
829.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 978 € Daugiau |
|
869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
869.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, baltasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
869.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
869.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller CompleteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
869.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, baltasDaugiau |
|
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
869.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 978 € Daugiau |
|
886.38 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
886.38 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, baltasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
912.45 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
912.45 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10 UL/ROLLER COM RLH71DE-1-WH DREAMEDaugiau |
|
919.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
919.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dreame Rob.Vac.+stat.Aqua10UltraRollerCompl.,30kPa/6400mAh,Dreame,White AQUA10UR.. |
|
985.48 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
985.48 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Dreame Aqua 10 Ultra Roller COMPLETE RLH71DE-1-WHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1499.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
DREAME Aqua10 Ultra Roller Complete White RLH71DE-1-WH | RLH71DE-1-WH | 69785152.. |
|
1008.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
DREAME Aqua10 Ultra Roller Complete White RLH71DE-1-WH |
|
1021.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1021.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dreame VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10 UL/ROLLER COM RLH71DE-1-WH DREAME |
|
1036.76 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
DREAME Aqua10 Ultra Roller Complete White RLH71DE-1-WHKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1071.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1071.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame Aqua 10 Ultra Roller Complete, baltas |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę prienamo.lt |
SIURBL DULK ROB AQUA10 ULTRA ROLLER BK DREAMEDaugiau |
|
1254.79 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1254.79 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6978515253768 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas |
| Darbinis plotas, m2 | 300 |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 97cm |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.1l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4500ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | automatinis dulkių ištuštinimas, šluosčių plovimas ir džiovinimas, aukšto lygio filtracija, pažangus kliūčių atpažinimas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 4val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
















































