Dreame L50 Pro Ultra kaina
Dreame L50 Pro Ultra kaina
Dulkių siurblys-robotas Dreame L50 Pro Ultra WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dreame L50s Pro Ultra, wet & dry, baltas - Dulkių siurblys robotas |
|
749.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
749.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
799.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
799.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
599.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L50 PRO Ultra (RLL84CE)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame L50 Pro Ultra WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999.0 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dreame L50 Pro Ultra dulkių siurblys - robotas, Baltas |
|
599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dreame L50 PRO Ultra White RLL84CE dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 64.22 eur/mėn Daugiau |
|
642.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
642.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L50 PRO Ultra (RLL84CE)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
749.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
749.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dreame L50s Pro Ultra, wet & dry, baltas - Dulkių siurblys robotas |
|
749.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
749.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Vacuum Dreame L50 Pro Ultra - White |
|
761.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
761.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dreame L50 Pro Ultra 3.595 L Dust bag White |
|
790.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
790.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € Daugiau |
|
799.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
799.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L50 PRO Ultra, 19 500 Pa, baltas (šlapiam/sausam .. |
|
975.00 €
|
Į parduotuvę rundman.lv |
Robotas Siurblys Dreame L50 Pro UltraGreitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
1159.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977328064448 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 200 |
| Įsiurbimo galia | 19500pa |
| Maitinimas | baterija |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 80ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | versalift dtof lidar navigacija, ai kamera (rgb + led), easyleap slenksčių įveikimas iki 4 cm, mopextend roboswing kraštų valymas, hyperstream duobrush plaukų surinkimas, karšto vandens plovimas ir karšto oro džiovinimas stotelėje |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 4cm |
| Įkrovimo laikas | 4.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 230min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
















































