Dreame X50 Ultra Complete kaina
Dreame X50 Ultra Complete kaina
DREAME X50 Ultra dulkių siurblys robotas - Balta, CompleteDaugiau |
|
749.00 €
|
Į parduotuvę techzona.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame X50 Ultra Complete WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879.0 € Daugiau |
|
779.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys robotas Dreame X50 Ultra Complete RLX85CE-4 JuodasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
907.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame X50 Ultra Complete Robot Vacuum & Mop 20,000Pa,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € |
|
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dreame X50 Ultra Complete | dulkių siurblys robotas | RLX85CE-4 BLACK |
|
739.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
DREAME X50 Ultra dulkių siurblys robotas - Balta, CompleteDaugiau |
|
749.00 €
|
Į parduotuvę techzona.lt |
Dulkių siurblys robotas Dreame X50 Ultra Complete, baltasDaugiau |
|
749.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Dreame X50 Ultra Complete Robot Vacuum Cleaner Black EU | RLX85CE-4-BLK | 697732..Daugiau |
|
766.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Robotas dulkių siurblys Dreame X50 Ultra Complete baltasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
779.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
779.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame X50 Ultra Complete, baltasDaugiau |
|
779.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
779.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys-robotas Dreame X50 Ultra Complete WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879.0 € Daugiau |
|
779.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Robot sprzątający Dreame X50 Ultra Complete Black | RLX85CE-4-BLK | 697732806556..Daugiau |
|
788.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Dulkių siurblys robotas Dreame X50 Ultra Complete, baltas, 6977328065452Daugiau |
|
797.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Dreame X50 Ultra Complete RLX85CE-4-WH dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.90 eur/mėn Daugiau |
|
799.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
799.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dreame X50 Ultra Complete Black Robot Vacuum Cleaner | X50 Ultra Complete czarny..Daugiau |
|
831.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
DREAME X50 Ultra Dulkių siurblysLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
849.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
849.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Dreame X50 Ultra Complete cleaning robot (white)Daugiau |
|
873.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
873.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dreame X50 Ultra Complete cleaning robot (Black) X50 Ultra Complete czarnyDaugiau |
|
877.22 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
877.22 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame X50 Ultra CompleteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
899.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
899.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Dreame X50 Ultra Complete RLX85CE-4 JuodasNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
907.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dreame X50 Ultra Complete cleaning robot (white) |
|
944.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
944.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Robotas dulkių siurblys Dreame X50 Ultra Complete, 20 000 Pa, Juodas (šlapiam/sa..Daugiau |
|
1049.00 €
|
Į parduotuvę rundman.lv |
Dulkių siurblys - robotas Dreame X50 Ultra Complete Robot Vacuum & Mop 20,000Pa,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € |
|
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame X50 Ultra Complete Robot Vacuum & Mop 20,000Pa,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1329 € |
|
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1089.35 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977328065452 |
| Funkcijos | plovimo funkcija, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 300 |
| Įsiurbimo galia | 20000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.395l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 4500ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 220min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |
























































