Dreame D20 Pro kaina
Dreame D20 Pro kaina
Dulkių siurblys robotas Dreame D20 PRO RLD43SAKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 249.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dreame D20 PRO RLD43SA-WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 340.0 € |
|
189.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
189.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 Pro, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Dreame D20 PRO RLD43SAKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 249.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
189.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 Pro, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dreame D20 Pro White RLD43SA dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.90 eur/mėn |
|
189.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
189.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dreame D20 PRO RLD43SA-WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 340.0 € |
|
189.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
189.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 Pro, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254 € |
|
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
199.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 PRO, baltasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
209.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
209.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dreame D20 Pro 0.7 L White |
|
231.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
231.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 PRO, baltasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Robotas Siurblys Dreame D20 ProGreitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
255.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame D20 Pro Robot Vacuum Cleaner, Balta |
|
255.59 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D20 Pro, Baltas (Pažeista pakuotė)Daugiau |
|
264.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
264.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dreame D20 Pro 0.7 L White |
|
265.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
265.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
(Naujas) Robotas dulkių siurblys Dreame D20 Pro, 13000 Pa, baltas (šlapiam/sausa.. |
|
275.00 €
|
Į parduotuvę rundman.lv |
Siurblys - Robotų siurblys - Dreame D20 Pro 13000 Pa, 230 min, balta |
|
306.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/D20 PRO RLD43SA DREAME |
|
316.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
316.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dreame VACUUM CLEANER ROBOT/D20 PRO RLD43SA RLD43SA |
|
317.34 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
317.34 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/D20 PRO RLD43SA DREAME RLD43SA | 6977328069634 |
|
331.42 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6977328069634 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 214 |
| Įsiurbimo galia | 13000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.69cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 3.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.7l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 350ml |
| Kita informacija | komplekte: dulkių siurblys-robotas, įkrovimo stotelė, iš anksto sumontuoti pagrindinis ir šoninis šepečiai, dulkių konteineris, vandens bakelis, šluostės padas ir laikiklis, naudojimo instrukcija, greitojo paleidimo vadovas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | standartinis |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | 6val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 285min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |










































