Dreame D10 Plus Gen2 kaina
Dreame D10 Plus Gen2 kaina
Dulkių siurblys-robotas Dreame D10 Plus Gen2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.0 € |
|
192.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus Gen 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Robotas dulkių siurblys Dreame D10 Plus Gen 2 6000 Pa 35 x 35x 9,6 cmDaugiau |
Po grąžinimo
|
127.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Dulkių siurblys robotas Dreame D10 Plus Gen 2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
192.95 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame D10 Plus Gen2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.0 € |
|
192.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys robotas Dreame D10 Plus Gen 2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
199.00 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Dreame D10 Plus Gen 2 cleaning robot (white) |
|
214.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
214.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus Gen 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus Gen 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 285.9 € |
|
215.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dreame VACUUM CLEANER ROBOT/D10 PLUS GEN2 RLD32GD RLD32GD |
|
221.92 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
221.92 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dreame D10 Plus Gen 2 cleaning robot (white) |
|
223.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
223.18 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Dreame Plus Gen2 Wet&DryLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
232.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Robotas Siurblys Dreame D10 Plus Gen2Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
299.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 00:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6976233675879 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 120 |
| Įsiurbimo galia | 6200pa |
| Aukštis | 9.6cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 150ml |
| Kita informacija | 360 laipsnių besisukantys ratukai. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Įkrovimo laikas | 3val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























































