Televizorius Samsung UE43BU8072 kaina
Televizorius Samsung UE43BU8072 kaina
TV Set Samsung UE43U8072 43-Inch Crystal UHD 4K Smart TV |
|
304.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
304.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE43BU8072UXXH Smart 43" UHD 50Hz 3xHDMI 2xUSB |
|
305.09 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
305.09 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 00:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806094282160 |
| Modelis | ue43bu8072uxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | 7w |
| Metinis energijos suvartojimas | 100kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2, dvb-s2 |
| Svoris | 8kg |
| Svoris su stovu | 87kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | bluetooth, valdymas balsu, dolby digital plus |
| Smart TV funkcijos | tizen |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 5cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | 2cm |
| Aukštis su stovu | 5cm |
| Plotis su stovu | 9cm |
| Gylis su stovu | 20cm |
| Rodyti daugiau | |





















































