Kavos aparatas Nivona NICR 799 kaina
Kavos aparatas Nivona NICR 799 kaina
Nivona CafeRomatica NICR 799 automatinis kavos aparatas - sidabrinisUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Nivona Romatica NICR799Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 903.0 € |
|
729.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nivona CafeRomatica NICR 799 automatinis kavos aparatas - sidabrinisUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Nivona Romatica NICR799Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 903.0 € |
|
729.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 799 |
|
729.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
729.23 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica 799 | Romatica 799 | 4260083467992 |
|
739.50 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
NIVONA Cafe Romatica NICR 799 |
|
749.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
749.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica 799 | Romatica 799 | 4260083467992 |
|
763.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 799Pristatymas Venipak paštomatu tik 1 €! Nemokamas pristatymas kurjerių tarnyba perkant nuo 300 €. |
|
769.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 799Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Ilgalaikė -30% nuolaida kavai! |
|
769.00 €
|
Į parduotuvę coffeeloft.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083467992 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 11kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, arbata, latte machiatto, juoda kava, americano, latte |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas, automatinis išjungimas, programavimo nustatymai, individualus programavimas - kavos receptai, aptarnavimo kalbos pasirinkimas, vandens temperatūros programavimas, pieno kiekio programavimas, pieno putų kiekio programavimas, laukimo laiko programavimas, savaime putojančio pieno funkcija |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | filtro keitimo būtinybės rodiklis, elektroninis ekranas, kalkių nuosedų šalinimo indikatorius, Žemo kavos lygio indikatorius, displėjus |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, dozatoriaus aukščio reguliavimas, kavos tirščių nuimamas indas, korpusas pagamintas iš abs pluošto, imtuvas maltai kavai, konteineris maltai kavai |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | arbatinis šaukštelis, naudojimo instrukcija, garantijos kortelė, pieno putų sistemos vamzdelis, vandens filtras, vandens kietumo testeris |
| Kita informacija | automatinis išjungimas. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |



















































