Kavos aparatas Nivona NICR 790 kaina
Kavos aparatas Nivona NICR 790 kaina
Nivona CafeRomatica NICR 790 automatinis kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 790Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nivona NIC R790Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 871.0 € |
|
639.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR790Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 790 |
|
859.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
859.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nivona CafeRomatica NICR 790 automatinis kavos aparatas - juodasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 790Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 790Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € |
|
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
639.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Nivona NIC R790Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 871.0 € |
|
639.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nivona NICR 790 automatinis kavos aparatas (NICR790)DOVANA - 2 vnt DVIGUBO STIKLO PUODELIAI 250ml. NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
648.90 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 790Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | -30% nuolaida kavai! |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę coffeeloft.lt |
NIVONA NICR 790 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
649.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
649.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 790Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 790Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Nicr 790Pristatymas Venipak paštomatu tik 1 €! Nemokamas pristatymas kurjerių tarnyba perkant nuo 300 €. |
|
649.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR790Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Nivona NICR790 kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 70.00 eur/mėn |
|
699.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
699.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 790 |
|
712.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
712.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 790Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Kavos aparatas Nivona NICR 790 |
|
859.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
859.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Romatica 790 |
|
867.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
867.03 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 02:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083467909 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 11.0kg |
| Slėgis | 15bar |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis valymas, automatinis kalkių nuosėdų šalinimas, automatinis skalavimas, automatinis išjungimas, programavimo nustatymai, individualus programavimas - kavos receptai, aptarnavimo kalbos pasirinkimas, maltos kiekio programavimas, vandens kiekio programavimas, pieno kiekio programavimas, Įjungimo/išjungimo laiko programavimas, automatinis išjungimas po 20 minučių. |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | filtro keitimo būtinybės rodiklis, elektroninis ekranas, kalkių nuosedų šalinimo indikatorius, konteinerių užpildymo kavos tirščiais rodiklis, kavos trūkumo indikatorius, apšviesti simboliai, vandens lygio indikatorius |
| Ekranas | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija, pieno putų sistemos vamzdelis, vandens filtras, valymo tabletės, matavimo šaukštelis |
| Kita informacija | energijos taupymo rėžimas |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |

















































Svečias
2022-10-27 12:26:28
Geras aparatas, puikus kainos ir kokybės santykis