Kavos aparatas Nivona NICR 796 kaina
Kavos aparatas Nivona NICR 796 kaina
Nivona CafeRomatica NICR 796 automatinis kavos aparatas - baltasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Automatinis kavos aparatas Nivona Nicr 796Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nivona NICR 796Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
629.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR796Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
729.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
729.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 796 |
|
799.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
799.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nivona CafeRomatica NICR 796 automatinis kavos aparatas - baltasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
609.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Automatinis kavos aparatas Nivona Nicr 796Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Automatinis kavos aparatas Nivona Nicr 796Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nivona NICR 796Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
629.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kavos aparatas NIVONA Nicr 796Pristatymas Venipak paštomatu tik 1 €! Nemokamas pristatymas kurjerių tarnyba perkant nuo 300 €. |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Nivona NICR 796 automatinis kavos aparatas (NICR796)DOVANA - 2 vnt DVIGUBO STIKLO PUODELIAI 250ml. NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
728.90 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
Kavos aparatas NIVONA NICR 796Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Ilgalaikė -30% nuolaida kavai! |
|
729.00 €
|
Į parduotuvę coffeeloft.lt |
NIVONA NICR 796 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
729.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
729.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR796Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
729.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
729.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Nivona CafeRomatica 796 |
|
737.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
737.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 796Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
749.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Nivona NICR796 kavos aparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 76.00 eur/mėn |
|
759.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Kavos aparatas Nivona NICR 796 |
|
799.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
799.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA Cafe Romatica 796Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
849.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
849.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 02:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083467961 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 11kg |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, karštas vanduo, karštas pienas, juoda kava, latte |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis skalavimas, programavimo nustatymai, individualus programavimas - kavos receptai |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | juostelės vandens kietumo lygiui matuoti, vandens filtras, valymo tabletės |
| Kita informacija | parzenie espresso |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |











































