Logitech MX Keys kaina
Logitech MX Keys kaina
Belaidė klaviatūra Logitech MX Keys verslui/ Key Illumination, Silent Keys with ..Daugiau |
|
80.57 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
80.57 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
„Logitech 920-010251 MX Keys“, skirta verslo belaidei klaviatūraiPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
82.05 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
82.05 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGITECH MX Keys Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE- US INT'L - B2B | 920.. |
|
82.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
82.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech MX Keys for Business (US) klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.36 eur/mėn Daugiau |
|
83.60 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Logitech MX Keys for Business 920-010251 |
|
85.76 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
85.76 €
8 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 8 d.d. |
LOGITECH MX Keys Bluetooth Illuminated Keyboard fo Business - GRAPHITE- US INT'L |
|
87.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
LOGITECH MX Keys Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE- US INT'L - B2B |
|
89.85 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
LOGITECH MX Keys Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE- US INT'L - B2BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
90.24 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
90.24 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGI MX KEYS FOR BUSINESS - GRAPHITE(US)Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
104.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
104.54 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Belaidė kompiuterio klaviatūra Logitech MX Keys for Business 920-010251, Anglų (..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.9 € |
|
110.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidė kompiuterio klaviatūra Logitech MX Keys for Business 920-010251, Anglų (..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.9 € |
|
110.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech MX Keys for Business Belaidė klaviatūra RF Wireless+Bluetooth Illuminat.. |
|
114.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
114.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Klaviatūra LOGITECH MX Keys For Bussines Graphite (US)Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
115.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LOGITECH MX KEYS FOR BUSINESS - GRAPHITE - CENTRAL (FR)Daugiau |
|
116.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
116.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 15:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Logitech |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206086920 |
| Gamintojo kodas | 920-010524 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | nordic |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | 90vnt. |
| Kabelio ilgis | -m |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | - |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | macos |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Plotis | 29.6cm |
| Aukštis | 13.2cm |
| Gylis | 2.1cm |
| Svoris | 0.56kg |
| Rodyti daugiau | |










































































Artūras B.
2021-12-17 10:37:42
Pati geriausia klaviatūra darbui. Labai maloniai besispaudantys mygtukai. Galimybė pajungti keletą kompiuteriu ir vienu mygtuko paspaudimu perjunginėti juos. Išdėstymas ir mygtukų "icons" priderinta ir Macui ir PC. Baterija ~3 Mėn ir pasikrauna per USB-C labai greit. Aliuminis profilis.