Logitech Keys To Go kaina
Logitech Keys To Go kaina
Logitech Keys-To-Go |
Po grąžinimo
|
45.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Logitech Wave Keys Wireless Ergonomic Keyboard - OFFWHITE - CENTRAL-419 DE - Tou..Daugiau |
|
56.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
56.65 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech Keys To Go 2 Lilac (920-012986)Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
67.30 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LOGI Keys-To-Go 2 - Pale Grey (PAN)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
70.48 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
70.48 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Logitech Keys To Go 2 White klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.06 eur/mėn Daugiau |
|
70.61 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
LOGI Keys-To-Go 2 - Pale Grey (PAN)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
74.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
74.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Klaviatūra „Logitech Keys To Go 2“, skirti „iPad“ planšetiniams kompiuteriams. J..Daugiau |
|
74.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
74.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
LOGITECH Keys-To-Go 2 Pale Grey - mobile wireless keyboard for tablets AND not..Daugiau |
|
78.55 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Logitech - Keys-To-Go 2 Portable Wireless Keyboard for Tablets - Nordic |
|
82.27 €
|
Į parduotuvę etrade.lt |
Logitech - Keys-To-Go 2 Portable Wireless Keyboard for Tablets - NordicDaugiau |
|
85.65 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech Keys-To-Go 2 LILAC, DE 920-012966Daugiau |
|
93.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
93.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206055513 |
| Gamintojo kodas | 920-010060 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | mini |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | - |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | macos |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Plotis | 24.2cm |
| Aukštis | 0.6cm |
| Gylis | 13.7cm |
| Svoris | 0.180kg |
| Rodyti daugiau | |















































