Logitech MK850, DE, juoda kaina
Logitech MK850, DE, juoda kaina
Logitech 920-008221 keyboard |
|
67.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
67.40 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TAS Logitech MK850 Performance – klaviatūros ir pelės rinkinysPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
70.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
70.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Belaidė klaviatūra ir pele Logitech MK850 Performance, Išdėstymas: Vokiečių (Qwe.. |
|
70.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
70.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
TAS Logitech MK850 Performance – klaviatūros ir pelės rinkinysIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
73.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
73.55 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
LOGITECH Mouse and keyboard set 920-008221 / MK850 Performance Black |
|
73.77 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Logitech MK850DE PerformanceKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 92.26 € |
|
83.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Klaviatūra ir pelė - Logitech MK850 Wireless Combo (920-008221, Bluetooth, USB) |
|
87.69 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Klaviatūra ir pelė - Logitech MK850 Wireless Combo (920-008221, Bluetooth, USB)Daugiau |
|
98.35 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Logitech MK850 klaviatūra10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.12 eur/mėn |
|
101.18 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206066823 |
| Gamintojo kodas | 920-008221 |
| Tipas | belaidė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | vokiečių (de) |
| Paskirtis | universali |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | belaidėm |
| Klaviatūros tipas | standartinė |
| Apšvietimas | - |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | atrama riešui, klaviatūra, pelė |
| Palaikomos aplinkos | linux, macos, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb, bluetooth |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 2.5cm |
| Gylis | 21cm |
| Svoris | 0.733kg |
| Rodyti daugiau | |






















































