Šaldiklis Liebherr G 1213 kaina
Šaldiklis Liebherr G 1213 kaina
LIEBHERR G1213 |
|
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803022855 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | g 1213 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 190kwh |
| Bendra talpa | 98l |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 26val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 85.1cm |
| Plotis | 55.3cm |
| Gylis | 62.4cm |
| Svoris | 38kg |
| Energijos sąnaudos | 0.518kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Rodyti daugiau | |







































