Šaldytuvas Hotpoint HAFC8 TO32SK kaina
Šaldytuvas Hotpoint HAFC8 TO32SK kaina
Šaldytuvas Hotpoint HAFC8 TO32SK 191cm No Frost juodos/sidabro spalvosNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
538.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
538.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-11 00:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Hotpoint |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8050147630174 |
| Gamintojo kodas | hafc8 to32sk |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 252kwh |
| Bendra talpa | 335l |
| Šaldytuvo talpa | 231l |
| Šaldiklio talpa | 104l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 24val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.6cm |
| Aukštis | 191cm |
| Gylis | 67.8cm |
| Svoris | 76kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Rodyti daugiau | |








































