Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK kaina
Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK kaina
Hotpoint HAFC9 TO32SKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 551.0 € |
|
519.78 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu Hotpoint HAFC9 TO32SKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
693.31 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK, 203 cm, "NoFrost"Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
508.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
508.98 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
508.98 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Hotpoint ARISTON 203 cm aukščio No Frost juodos/sidabro spalvos šaldytuvas Hotpo.. |
|
508.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
508.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hotpoint HAFC9 TO32SKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 551.0 € |
|
519.78 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
524.25 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
524.25 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK 203 cm aukščio No Frost juodos/sidabro spalvosNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
549.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
549.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hotpoint Ariston 203 cm high No Frost black/silver refrigerator Hotpoint HAFC9 .. |
|
561.77 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
203 cm aukščio No Frost juodos/sidabro spalvos šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK.. |
|
573.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
573.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu Hotpoint HAFC9 TO32SKKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 779 € |
|
693.31 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
203 cm aukščio No Frost juodos/sidabro spalvos šaldytuvas Hotpoint HAFC9 TO32SK |
|
701.79 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Hotpoint |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8050147626849 |
| Gamintojo kodas | hafc9 to32sk |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 367l |
| Šaldytuvo talpa | 263l |
| Šaldiklio talpa | 104l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 24val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.6cm |
| Aukštis | 202.7cm |
| Gylis | 67.8cm |
| Svoris | 80kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Rodyti daugiau | |

































