Šaldytuvas Hisense RB440N4ACD kaina
Šaldytuvas Hisense RB440N4ACD kaina
HISENSE RB440N4ACD ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
480.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
480.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
HISENSE RB440N4ACD |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hisense, NoFrost, 336 L, 201 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727062017 |
| Gamintojo kodas | rb440n4acd |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 197kwh |
| Bendra talpa | 434l |
| Šaldytuvo talpa | 336l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 200.4cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 66.5kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 10°c / 43°c |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



























