Garett Veronica kaina
Garett Veronica kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-12 00:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484562 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.32 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 360 x 360 |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 200mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Atmintis | 64mb |
| Išmaniosios funkcijos | sms ir skambučių pranešimai, stopwatch, sos button, pedometer, activity tracking, calorie counter, sport modes, bluetooth phone call |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.95cm |
| Plotis | 4.65cm |
| Aukštis | 1.05cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Svoris | 70g |
| Jungtys | micro usb |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























