Garett Kids Twin kaina
Garett Kids Twin kaina
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € Daugiau |
|
66.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.49 € Daugiau |
|
67.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GARETT KIDS TWIN 2 4G BLUEDaugiau |
|
64.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
64.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garett Kids Twin 2 4G, Pink TWIN_2_4G_PNK |
|
64.76 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
64.76 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G MėlynaDaugiau |
|
66.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
66.91 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € Daugiau |
|
66.91 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.9 € Daugiau |
|
66.91 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
GARETT Kids Twin 2 4G Blue išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
66.91 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 97.49 € Daugiau |
|
67.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garett Kids Twin 2 4G Smartwatch BlackDaugiau |
|
74.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
74.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
78.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
78.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Twin 2 4G BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
80.57 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
80.57 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garett Kids Twin 2 4G Smartwatch BlueDaugiau |
|
84.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
84.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 20:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 590423848393 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.4 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 800mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 48val |
| Atmintis | 128mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, Žadintuvas, sos mygtukas, balso skambutis, nustatykite saugumo ribas: jas kirtus jūsų vaikui, gausite pranešimą į savo išmanųjį telefoną., skaičiuotuvas, chronometras, priekinė kamera, "find my watch" funkcija, vaizdo skambutis, Žaidimai |
| Pulsometras (HR) | - |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Ilgis | 5.6cm |
| Plotis | 4.35cm |
| Aukštis | 1.55cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | atsparus drėgmei ir dulkėms |
| Svoris | 51g |
| Jungtys | gps |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
































