Garett GRC Style kaina
Garett GRC Style kaina
Garett GRC STYLE SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.1 € Daugiau |
|
47.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garett GRC Style, Silver STYLE_SIL |
|
47.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
47.54 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
GARETT GRC Style Silver išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
47.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
47.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Garett GRC STYLE SilverKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.1 € Daugiau |
|
47.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett GRC STYLE Silver-blackDaugiau |
|
49.00 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.31 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
49.00 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 3.31 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett GRC STYLE Silver-blackDaugiau |
|
49.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
49.01 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett GRC STYLE SilverNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
50.74 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
50.74 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett GRC STYLE SilverIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
51.75 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
51.75 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Garett GRC STYLE Silver-black IPS / Bluetooth / IP68 / SMSDaugiau |
|
56.89 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Išmanusis laikrodis Garett GRC Style, Sidabrinės spalvos korpusas su juodos spal..Daugiau |
|
69.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
69.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484883 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.72 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 356 x 400 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 250mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | -mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 4.6cm |
| Plotis | 4.1cm |
| Aukštis | 1.3cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, Širdies ritmo matuoklis, žingsniamatis |
| Svoris | 85g |
| Jungtys | bluetooth, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |









































