Garett GRC MAXX kaina
Garett GRC MAXX kaina
Garett GRC Maxx, Golden MAXX_GLD |
|
50.11 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
50.11 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Garett GRC MAXX GoldKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 71.99 € |
|
51.13 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GARETT GRC Maxx Gold išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
51.14 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
GARETT Garett Smartwatch GRC MAXX Gold IPS / Bluetooth / IP68 / SMSDaugiau |
|
52.79 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett GRC MAXX Gold steelDaugiau |
|
55.30 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
55.30 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett GRC MAXX GoldNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
56.62 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
56.62 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett GRC MAXX GoldIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
57.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
57.75 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett GRC MAXX BlackDaugiau |
|
68.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
68.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett GRC Maxx, Juodos spalvos su silikoniniu dirželiuDaugiau |
|
83.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
83.48 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484753 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.78 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 368 x 448 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | metalas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 260mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | -mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| Ilgis | 4.6cm |
| Plotis | 3.8cm |
| Aukštis | 1.1cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, žingsniamatis |
| Svoris | -g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Rodyti daugiau | |

































