Garett Kids N!ce Pro 4G kaina
Garett Kids N!ce Pro 4G kaina
Išmanusis laikrodis Garett Electronics GARETT KIDS FIT 4G, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € Daugiau |
|
57.22 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Nice Pro 4G PinkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.0 € Daugiau |
|
57.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Electronics GARETT KIDS FIT 4G, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € Daugiau |
|
57.22 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Electronics GARETT KIDS FIT 4G, rožinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 77.9 € Daugiau |
|
57.22 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids N!ce Pro 4G PinkNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
57.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
57.22 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Nice Pro 4G PinkKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 76.0 € Daugiau |
|
57.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GARETT Kids N!ce Pro 4G rožinis išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
57.22 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids N!ce Pro 4G PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
58.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
58.36 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Smartwatch Kids N!ce Pro 4G black |
|
66.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
66.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis vaikams su lietuvišku meniu Kids Nice Pro 4G BlackDaugiau |
|
69.70 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
69.70 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis vaikams Garett Kids N!ce Pro 4G, Juodos spalvosDaugiau |
|
70.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
70.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Išmanusis laikrodis vaikams su lietuvišku meniu Kids Nice Pro 4G BlackDaugiau |
|
82.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
82.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 01:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484913 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.85 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 280 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip65 |
| Bluetooth | - |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 670mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 192mb |
| Išmaniosios funkcijos | pedometras, miego stebėjimas, galerija, sos mygtukas, skaičiuotuvas, chronometras, informacija apie įveiktą maršrutą, skambučiai (atsiliepimas, skambinimas atmetimas), balso žinutės, vaizdo skambutis, low battery alarm, built-in camera, geo fence, device search function |
| Pulsometras (HR) | - |
| Ilgis | 5.4cm |
| Plotis | 4.3cm |
| Aukštis | 1.4cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | nano sim card slot |
| Svoris | 46g |
| Funkcijos | jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |































