Garett Verona kaina
Garett Verona kaina
Išmanusis laikrodis Garett Verona Gold/Pink LeatherTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
50.74 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GARETT Verona Gold/ Black išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
39.52 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garett Verona, Black/Golden Leather 5904238485477Daugiau |
|
44.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
44.21 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Smartwatch Garett Verona gold-pinkDaugiau |
|
44.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
44.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett Verona auksinis-juodas leatherDaugiau |
|
50.24 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
50.24 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Verona Gold/Pink LeatherTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
50.74 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett Verona silver steelDaugiau |
|
75.20 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
75.20 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Verona PinkNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
78.52 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
78.52 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Verona PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
80.09 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
80.09 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garett Verona 2 Smartwatch Gold Mesh steelDaugiau |
|
89.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Garett Smartwatch Verona AMOLED / Bluetooth 5.1 / IP67 / GPS / SMSDaugiau |
|
97.07 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Garett Verona 2 Smartwatch Gold Mesh steelDaugiau |
|
99.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
99.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484494 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 360 x 360 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | oda |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 185mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | 64mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 15 - 22 |
| Ilgis | 5.0cm |
| Plotis | 4.5cm |
| Aukštis | 0.68cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė, atstumo skaičiuoklė, miego sekimas, aktyvumo priminimai, pilno turinio pranešimų rodymas, pranešimų istorija, skambinančiojo vardo rodymas, įvairūs treniruočių rėžima |
| Svoris | 48g |
| Jungtys | bluetooth, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |













































