Garett V12 kaina
Garett V12 kaina
Garett V12, Black Steel V12_BLK_STL |
|
92.88 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
92.88 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
GARETT V12 Black Steel išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.32 eur/mėn |
|
93.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V12, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
93.15 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V12 BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
93.15 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
93.15 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett V12, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.9 € |
|
93.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Garett V12 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
95.01 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
95.01 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
GARETT Garett V12 AMOLED / Bluetooth / IP68 / Inductive charging / Sports modes .. |
|
97.48 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Garett V12 AMOLED / Bluetooth / IP68 / Inductive charging / Sports modes / Smart.. |
|
114.70 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett V12 Black leatherDaugiau |
|
119.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
119.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis laikrodis su lietuvišku meniu Garett V12 Black leatherDaugiau |
|
119.00 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
119.00 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett V12, Juodos spalvosDaugiau |
|
122.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
122.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 02:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238485613 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.43 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 466 x 466 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | oda |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 330mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 240val |
| Atmintis | 128mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 5.1cm |
| Plotis | 4.9cm |
| Aukštis | 1.2cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Svoris | 115g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























