Garett Kids Tech 4G kaina
Garett Kids Tech 4G kaina
Išmanusis laikrodis Išmanusis laikrodis Garett Kids Tech, 4G, rožinisTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
62.86 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
GARETT Kids Tech 4G Pink Velcro išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
49.60 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Tech 4G, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 60.9 € Daugiau |
|
54.52 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis vaikams Garett Kids Tech 4G, Geltonos ir juodos spalvųDaugiau |
|
54.52 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
54.52 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Garett Kids Tech 4G Zielony velcroDaugiau |
|
55.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
55.74 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis Išmanusis laikrodis Garett Kids Tech, 4G, rožinisTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
62.86 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Tech 4G GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
106.46 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
106.46 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Išmanusis laikrodis Garett Kids Tech 4G PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
108.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
108.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Garett Kids Tech 4G išmanusis laikrodis rožinis velcro |
|
115.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
115.90 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 08:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GARETT |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 5904238484999 |
| Populiarūs išmanieji laikrodžiai | samsung galaxy watch 7 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.69 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 280 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | tekstilė |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | - |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 550mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 128mb |
| Išmaniosios funkcijos | pedometras, miego stebėjimas, sos mygtukas, skaičiuotuvas, chronometras, skambučiai (atsiliepimas, skambinimas atmetimas), balso žinutės, low battery alarm, built-in camera, device search function |
| Pulsometras (HR) | - |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 5.4cm |
| Plotis | 3.9cm |
| Aukštis | 1.36cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | nano sim card slot |
| Svoris | 37g |
| Jungtys | bluetooth |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, wi-fi, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |
































