Viryklė Electrolux LKI564266K kaina
Viryklė Electrolux LKI564266K kaina
Electrolux LKI564266KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
674.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 600 SteamBake, 58 L, juoda - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
699.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija, SteamBake, LKI5642.. |
|
586.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Electrolux LKI564266K viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.36 eur/mėn |
|
593.55 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Akcija! Electrolux elektrinė viryklė ar elektrisko cepeškrāsni un indukcijas vir..Daugiau |
|
644.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
644.55 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKI564266KTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
674.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 600 SteamBake, 58 L, juoda - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
699.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
Kuchenka Bosch Electrolux electric stove with electric oven and induction surfac.. |
|
702.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Elektriskā plīts Bosch Electrolux ar elektrisko cepeškrāsni un indukcijas virsmu.. |
|
767.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045344 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.75 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 7800w |
| Aukštis | 85.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Rodyti daugiau | |


























