Electrolux EW9W161B kaina
Electrolux EW9W161B kaina
Skalbimo mašina su džiovinimo funkcija Electrolux 900 serija „DelicateCare“, EW9..Yra sandėlyje. |
|
948.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
948.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija DelicateCare EcoLine EW9W161BC..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina - džiovyklė Electrolux 900 serija „DelicateCare“ EcoLine EW9W161..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279 € |
|
999.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 7332543780396 |
| Gamintojo kodas | ew9w161bc |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 2.518kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 580min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 87cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 6kg |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | skalbimas rankomis, medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, eco, gręžimas+vandens išleidimas, skalbimas ir džiovinimas, Šilkinių skalbinių programa, greita programa, džiovinimo programa, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | apsauga nuo užliejimo, džiovyklės talpa 6 kg., putų kontrolė, svorio kontroles sistema;, užraktas nuo vaikų, integruotasis „wi-fi“ |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis, lengvas lyginimas, išmanusis įrenginys |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |


































