Electrolux EW8TN3362E kaina
Electrolux EW8TN3362E kaina
Pakraunama iš viršaus skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E, 6kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
536.55 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux 800 UltraCare, 6 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm - Skalbimo mašina Prekė - ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
ELECTROLUX EW8TN3362E Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
487.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
487.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E |
|
487.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
487.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux EW8TN3362E skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.24 eur/mėn |
|
487.44 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
487.44 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Pakraunama iš viršaus skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362E, 6kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
489.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux EW8TN3362E |
|
500.94 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
500.94 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
536.55 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Electrolux EW8TN3362E, 6 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
536.55 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skalbyklė ELECTROLUX EW8TN3362EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
589.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
589.99 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux 800 UltraCare, 6 kg, gylis 60 cm, 1300 rpm - Skalbimo mašina Prekė - ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
589.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Skalbimo mašina Electrolux Electrolux EW8TN3362E | EW8TN3362E | 7333394022949 |
|
725.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394022949 |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 4.08kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 310min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš viršaus |
| Aukštis | 89cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 60cm |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 43l |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |









































