Electrolux EW6SM326SE kaina
Electrolux EW6SM326SE kaina
Skalbimo mašina ELECTROLUX EW6SM326SEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 469.99 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
399.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 07:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394052328 |
| Gamintojo kodas | ew6sm326se |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Plovimo klasė | a |
| Inverterinis variklis | inverterinis variklis |
| Ekranas | + |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


























