Electrolux EW6SM427BE kaina
Electrolux EW6SM427BE kaina
45 cm gylio skalbimo mašina Electrolux EW6SM427BENemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
389.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
389.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-09-17 18:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394052458 |
| Gamintojo kodas | ew6sm427be |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 53kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.522kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | 4200l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 44.9cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
































