Electrolux EW6SM426WE kaina
Electrolux EW6SM426WE kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-02 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 7333394052410 |
| Gamintojo kodas | ew6sm426we |
| Maks. skalbinių svoris | 6kg |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 48kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1151aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 197min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.3cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 37.8cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 14 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, sintetikos skalbimo programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, skalavimas, eco, lauke dėvima apranga, Šilkinių skalbinių programa, delikatus skalbimas, greita programa, antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, garų funkcija, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas, laikmatis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































