Dreame D9 Max Gen 2 kaina
Dreame D9 Max Gen 2 kaina
Dulkių siurblys-robotas Dreame D9 Max Gen 2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.0 € |
|
133.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D9 Max Gen2, Baltas |
|
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
165.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dreame D9 Max Gen 2 cleaning robot (white) |
|
265.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
265.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Robotas Siurblys Dreame D9 Max Gen2Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
320.00 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DREAME |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 6976233675862 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 220 |
| Įsiurbimo galia | 6000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.68cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.21kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.57l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 270ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | lidar navigacija (pathfinder), vormax siurbimo sistema, automatinis pakrovimas ir tęsinys; komplekte: krovimo dokas, maitinimo adapteris, 2‑in‑1 dulkių/vandens talpa, plaunamas mopavimo audinys, šoninis šepetys, vartotojo instrukcija |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 0.2cm |
| Įkrovimo laikas | 3.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


















































