Dreame D9 Max Gen 2 цена
Dreame D9 Max Gen 2 цена
Dulkių siurblys-robotas Dreame D9 Max Gen 2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.37 € |
|
162.76 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys robotas Dreame D9 MAX WH GEN2 RLD34GALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
171.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dreame Robot D9 Max Gen2 – baltos spalvos |
|
159.63 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
159.63 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Dreame D9 Max Gen 2 RLD34GA-WH dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.28 eur/mėn |
|
162.76 €
|
B магазин rde.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame D9 Max Gen 2 WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 177.37 € |
|
162.76 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Dreame D9 Max Gen2, Baltasбольше |
|
165.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
165.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dreame D9 Max Gen 2 cleaning robot (white) |
|
166.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
166.46 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dreame D9 Max Gen2 Weiß Saugroboter mit Wischfunktion 6976233675862 |
|
167.04 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
167.04 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Dreame D9 Max Gen 2 cleaning robot (white) |
|
168.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
168.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys robotas Dreame D9 MAX WH GEN2 RLD34GALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
171.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Robotas Siurblys Dreame D9 Max Gen2Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
320.00 €
|
B магазин lazyhouse.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 06:03
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6976233675862 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 220 |
| Įsiurbimo galia | 6000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.68cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 3.21kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.57l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 270ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | lidar navigacija (pathfinder), vormax siurbimo sistema, automatinis pakrovimas ir tęsinys; komplekte: krovimo dokas, maitinimo adapteris, 2‑in‑1 dulkių/vandens talpa, plaunamas mopavimo audinys, šoninis šepetys, vartotojo instrukcija |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Plovimo funkcija | be plovimo funkcijos |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 0.2cm |
| Įkrovimo laikas | 3.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 280min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |


















































