Gartraukis Cata GL 75 X kaina
Gartraukis Cata GL 75 X kaina
CATA | Hood | GL 75 X/D | Canopy | Energy Efficiency Class A | Width 90 cm | 850.. |
|
187.06 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA GL75X |
|
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248077835 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl 75 x/d |
| Energijos sunaudojimas per metus | 58.3kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 30.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 24.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 850m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.43w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.43w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 41.6cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 85.3cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | -m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |








































