Gartraukis CATA BETA 600 kaina
Gartraukis CATA BETA 600 kaina
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Cata BETA 600Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
326.30 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
326.30 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Cata BETA 600Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
336.09 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
336.09 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248061841 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | beta 600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 645m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 60cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 5.0cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |
































