Šaldiklis Candy CCTUS 542WH kaina
Šaldiklis Candy CCTUS 542WH kaina
Šaldiklis Candy CCTUS 542WHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
363.55 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
363.55 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldiklis Candy CCTUS 542WHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
374.46 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
374.46 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8016361877696 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | cctus 542wh |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 184kwh |
| Bendra talpa | 82l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 26kg |
| Energijos sąnaudos | 0.51kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Rodyti daugiau | |


















































