Šaldiklis Heinner HFF-HS155NFE kaina
Šaldiklis Heinner HFF-HS155NFE kaina
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNER |
|
359.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
359.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 397.75 € |
|
377.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HFF-HS155NFE++ šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.00 eur/mėn |
|
359.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNER |
|
359.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
359.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
368.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
368.65 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 397.75 € |
|
377.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis HFF-HS155NFE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
378.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494022004 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-hs155nfe++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 205kwh |
| Bendra talpa | 155l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 143.4cm |
| Plotis | 55.9cm |
| Gylis | 61.4cm |
| Svoris | 44kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |















