Šaldiklis Heinner HFF-HM168XE++ kaina
Šaldiklis Heinner HFF-HM168XE++ kaina
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-HM168XE++ |
|
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.83 € |
|
364.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
365.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis CONGELATOR HEINNER HFF-HM168XE++ |
|
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
339.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Heinner HFF-HM168XE++ šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.00 eur/mėn |
|
339.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
345.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
345.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
355.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
355.74 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.83 € |
|
364.63 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis HFF-HM168XE++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
365.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 5949494019288 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | hff-hm168xe++ |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 168l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 7.8kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 142.6cm |
| Plotis | 54.4cm |
| Gylis | 57.1cm |
| Svoris | -kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | elektroninis valdymas; led indikatoriai; 5 skyriai; super užšaldymo funkcija; apverčiamos durelės |
| Rodyti daugiau | |

















