Šaldytuvas Candy CCTOS 542XHN kaina
Šaldytuvas Candy CCTOS 542XHN kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (40)
Candy Refrigerator CCTOS 542XHN A+, Free standing, Larder, Height 85 cm, Fridge .. |
|
176.32 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Candy Refrigerator CCTOS 542XHN Energy efficiency class F, Free standing, Larder.. |
|
179.18 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Candy Refrigerator CCTOS 542XHN Energy efficiency class F, Free standing, Larder.. |
|
212.56 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Refrigerator CCTOS 542XHN Energy efficiency class F, Freestanding, Refrigerator .. |
|
218.42 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Šaldytuvas Candy CCTOS 542XHN Energijos vartojimo efektyvumo klasė F, Laisvai p.. |
|
218.84 €
|
Išparduotaintop.lt |
Kainų kitimo istorija - Šaldytuvas Candy CCTOS 542XHN

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Šaldytuvas Candy CCTOS 542XHN
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8016361878167 |
| Gamintojo kodas | cctos 542xhn |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 171kwh |
| Bendra talpa | 109l |
| Šaldytuvo talpa | 97l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 28kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 lentynos durelėse; stiklinės lentynos |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |








































