Šaldytuvas Candy CDH1S313EW kaina
Šaldytuvas Candy CDH1S313EW kaina
Candy CDH1S313EWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.99 € |
|
193.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Candy Refrigerator CDH1S313EW Energy efficiency class E Free stand..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
222.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Candy CDH1S313EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.9 € |
|
222.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CDH1S313EW šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.80 eur/mėn |
|
187.97 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
187.97 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Candy CDH1S313EWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
187.97 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
187.97 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Candy Šaldytuvas | CDH1S313EW | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Laisvai..Daugiau |
|
187.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
187.97 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
193.01 €
|
Į parduotuvę intop.lt |
Candy CDH1S313EWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.99 € |
|
193.33 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
205.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
205.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
205.82 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
205.82 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldytuvas Candy CDH1S313EW, laisvai pastatomas, 114 cm, viršutinis šaldiklis, 8.. |
|
207.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
210.30 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
210.30 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldytuvas Candy CDH1S313EWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
211.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
211.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
215.62 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Šaldytuvas Candy Refrigerator CDH1S313EW Energy efficiency class E Free stand..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
222.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Candy CDH1S313EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.9 € |
|
222.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Candy CDH1S313EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.9 € |
|
222.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
222.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
229.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
229.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
230.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
230.02 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
230.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy Lodówka Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E.. |
|
244.00 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Candy Refrigerator | CDH1S313EW | Energy efficiency class E | Free standing | Do.. |
|
285.86 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldytuvas Candy CDH1S313EW | Energijos efektyvumo klasė E | Laisvai pastatomas .. |
|
349.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 03:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019079806 |
| Gamintojo kodas | cdh1s313ew |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 165kwh |
| Bendra talpa | 117l |
| Šaldytuvo talpa | 89l |
| Šaldiklio talpa | 28l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9.5val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 114cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 28kg |
| Energijos sąnaudos | 0.559kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | less frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |


































