Šaldytuvas Candy CCG1L314EW kaina
Šaldytuvas Candy CCG1L314EW kaina
Šaldytuvas Candy Refrigerator CCG1L314EW Energy efficiency class E Free stan..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 315.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy Combi, 157 L, aukštis 144 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Candy CCG1L314EWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
246.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy CCG1L314EW šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.54 eur/mėn |
|
225.39 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
225.39 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Šaldytuvas Candy CCG1L314EWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
225.39 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
225.39 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Pastatomas dviejų durų šaldytuvas Candy COMBINED CCG1L314EW, baltos spalvos |
|
225.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
225.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Candy Refrigerator CCG1L314EW Energy efficiency class E Free stan..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 315.9 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Candy CCG1L314EWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
239.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
239.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Candy CCG1L314EWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 312.9 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy Combi, 157 L, aukštis 144 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
239.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Candy CCG1L314EWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
246.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fridge CCG1L314EW |
|
248.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
248.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Refrigerator | CCG1L314EW | Energy efficiency class E | Free standing | .. |
|
321.64 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 10:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8059019067841 |
| Gamintojo kodas | ccg1l314ew |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 189kwh |
| Bendra talpa | 157l |
| Šaldytuvo talpa | 109l |
| Šaldiklio talpa | 48l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 7val. |
| Užšaldymo galia | 2.2kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 144cm |
| Gylis | 49.5cm |
| Svoris | 38kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |







































