Gartraukis Candy CBT60RBG kaina
Gartraukis Candy CBT60RBG kaina
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT60RBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 116.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CBT60RBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
89.54 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Candy CBT60RBG |
|
87.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
87.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gartraukis Candy CBT60RBGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
87.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
87.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Gartraukis Candy Saldainių gaubtas | CBT60RBG | Teleskopinis | C energijos varto.. |
|
87.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
87.89 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT60RBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 116.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Candy CBT60RBG, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 116.9 € |
|
87.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Candy CBT60RBG montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.80 eur/mėn |
|
87.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Candy CBT60RBGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
88.49 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Juodas įmontuojamas gartraukis Candy CBT60RBGYra sandėlyje. |
|
89.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Candy CBT60RBGKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.0 € |
|
89.54 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įm.gartraukis Candy CBT60RBGSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
91.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Gartraukis Candy CBT60RBG | 8059019088570 |
|
95.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
95.15 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8059019088570 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | cbt60rbg |
| Energijos sunaudojimas per metus | 49kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 402m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 43cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.3kg |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; led apšvietimas; plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |




































