Indaplovė Bosch SPV6ZMX23E kaina
Indaplovė Bosch SPV6ZMX23E kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (48)
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
588.44 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
607.04 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
617.39 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Bosch BOSCH įmontuojama indaplovė SPV6ZMX23E, C energijos klasė, 45 cm, PerfectD.. |
|
688.25 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Bosch Serie 6 SPV6ZMX23E dishwasher Fully built-in 10 place settings C |
|
697.66 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Bosch Serie 6 SPV6ZMX23E dishwasher Fully built-in 10 place settings C |
|
702.03 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
707.10 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
712.62 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Indaplovė Bosch Serie 6 SPV6ZMX23E Integruota, Plotis 45 cm, Vietos nustatymų sk.. |
|
741.54 €
|
Išparduotaintop.lt |
BOSCH Built-In Dishwasher SPV6ZMX23E, Energy class C, 45 cm, PerfectDry Zeolith,.. |
|
747.67 €
|
Išparduotabeautychest.lt |
Bosch Serie 6 Dishwasher SPV6ZMX23E Built-in, Width 45 cm, Number of place setti.. |
|
754.14 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Built-in | Serie 6 Dishwasher | SPV6ZMX23E | Width 45 cm | Number of place setti.. |
|
756.24 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
BOSCH Built-In Dishwasher SPV6ZMX23E, Energy class C, 45 cm, PerfectDry Zeolith,.. |
|
761.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Kainų kitimo istorija - Indaplovė Bosch SPV6ZMX23E

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Indaplovė Bosch SPV6ZMX23E
Informacija
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005215058 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv6zmx23e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 59kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.59kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 950l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 10min |
| Triukšmo lygis | 43db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 38.36kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, eco 50°c, naktinė programa, valymas, 60 min, intensyvi |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Džiovinimo tipas | zeolith® |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje, papildomas džiovinimas, stalčius stalo įrankiams, trečias krepšys, ecosilence drive |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | aqua stop, timelight, eco silence drive, 3 lygių rackmatic, dozavimo pagalbininkas, stiklo apsaugos sistema, active water |
| Specialios programos | intensive zone, my favourite |
| Durelių fasadas | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





















































Viktorija G.
2022-09-06 08:10:59
Labai patenkinta indaplovės rezultatu. Labai tyliai dirba. Puikus valymo efektas. Didžiulis skirtumas, palyginti su ankstesne, ji turi viską, pradedant nuo trijų stalčių bagiant ties vidine šviesa. Pirkčiau dar kartą.