Indaplovė AEG FSE73507P kaina
Indaplovė AEG FSE73507P kaina
Indaplovė AEG FSE73507PTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
423.42 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
423.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė AEG FSE73507PSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P3 mėn. po 179.67 € |
|
539.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507PPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
407.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
407.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
45 cm pločio įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P |
|
407.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
407.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AEG FSE73507P įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.32 eur/mėn |
|
413.22 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indaplovė AEG FSE73507PTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
423.42 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
423.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
423.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indaplovė AEG FSE73507P |
|
439.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
439.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507PIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
499.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
499.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė AEG FSE73507PSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
499.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė AEG FSE73507P įmontuojamaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
523.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSE73507P3 mėn. po 179.67 € |
|
539.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
AEG FSE73507P |
|
549.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
549.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543736911 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.67kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | -vnt. |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Kita informacija | trečias krepšys |
| Trečias stalčius | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |

















































