AEG FSB5360CZ kaina
AEG FSB5360CZ kaina
Indaplovė AEG FSB5360CZNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
459.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
AEG FSB5360CZ Indaplovė+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AEG FSB5360CZ |
|
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AEG FSB5360CZ įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.90 eur/mėn |
|
459.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB5360CZVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
459.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB5360CZPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
459.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
459.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė AEG FSB5360CZTurime parduotuvėje Daugiau |
|
459.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FSB5360CZIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
472.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
472.77 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543719549 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | fsb5360cz |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 84kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.84kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |










































