Šaldytuvas Bosch KGE36AICA kaina
Šaldytuvas Bosch KGE36AICA kaina
Šaldytuvas Bosch KGE36AICA, Sidabrinės spalvosDaugiau |
|
609.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
609.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch KGE36AICATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
622.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE36AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
669.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Series 6, 308 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
669.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
669.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE36AICAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
594.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
594.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH KGE36AICA ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
595.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
595.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
BOSCH KGE36AICA |
|
595.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
595.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGE36AICA, Sidabrinės spalvosDaugiau |
|
609.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
609.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch KGE36AICATik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
622.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Bosch KGE36AICAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
669.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
669.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE36AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
669.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KGE36AICAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € |
|
669.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch Series 6, 308 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
669.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
669.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Bosch KGE36AICA šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 69.33 eur/mėn |
|
693.29 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
KGE36AICA Serie 6, Kühl-/Gefrierkombination (edelstahl) |
|
807.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
807.43 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Bosch šaldiklio ir šaldytuvo kombinacija KGE36AICA serija 6 C silver .. |
|
891.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005196388 |
| Gamintojo kodas | kge36aica |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 149kwh |
| Bendra talpa | 308l |
| Šaldytuvo talpa | 214l |
| Šaldiklio talpa | 94l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Klimato klasė | n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 69.2kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | power ventilation |
| STAR klasė | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |










































Ramune R.
2020-12-27 09:20:42
Garsokai dirba. Pirštų atspaudai ant durelių lieka.