Gartraukis Bosch DWB96DM50 kaina
Gartraukis Bosch DWB96DM50 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-05-11 17:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005039593 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwb96dm50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 580m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 63.5cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 5.0cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |



























