Gartraukis Bosch DFS097A51 kaina
Gartraukis Bosch DFS097A51 kaina
BOSCH DFS097A51 Gartraukis+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
448.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
448.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch DFS097A51 montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.15 eur/mėn |
|
451.48 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Bosch DFS097A51Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
451.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
451.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Bosch DFS097A51Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
464.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
464.89 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 11:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005232093 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dfs097a51 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 38kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 628m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 53db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | 358m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 42.6cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 29cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | 0.33kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas, anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | 2.1m |
| Rodyti daugiau | |








































